Wyniki Pucharu Prezesa ZP LOK 15.09.2014

Lp.Nazwisko i imięKonkurencja Pistolet dynamiczny (Pdn10)
Runda I -12.06.2022Runda II 17.07.2022Runda III – 27.11.2022Runda IVSuma 2 najlepszych wynikówMiejsePunkty za miejsce
1TOMSIA Marcin-3,5316,91010,441I10
2PIECHOWICZ Krzysztof4,7184,2964,2479,014II9
3LUKS Henryk3,5384,8543,0138,392III8
4PIĘTKA Grzegorz3,7182,5813,9707,688IV7
5JABŁOŃSKI Andrzej-1,7653,0634,828V6
6BANYŚ Adam2,1831,1211,9494,132VI5
7JARNO Jerzy1,8481,9683,816VII4
8STROJNY Marcin3,741-3,741VIII3
9SZLĘZAK Marek1,8831,3513,234IX2
10RZOŃCA Krzysztof1,743-1,743X1
11GWIZDAŁA Paweł1,332-1,332
12KOLCZYK Marek--1,2441,244
13ŻUCHOWICZ Tadeusz0,406-0,406
14HABDAS Andrzej0,000-0,000
15DĄBROWSKI Wojciech0,000-0,000
16POPOWSKI Paweł0,0000,000
Lp.Nazwisko i imięKonkurencja Pistolet centralnego zapłonu (Pcz 20d)
Runda I -29.06.2022Runda II - 31.07.2022Runda III - 20.11.2022Runda IVSuma 2 najlepszych wynikówMiejscePunkty za miejsce
1LUKS Henryk176173-349I10
2KUŹNIAK Tomasz165141156321II9
3SAJDAK Estera146136137283III8
4PIECHOWICZ Krzysztof117138145283IV7
5PRZEWOŹNIK Adam132--132V6
6JABŁOŃSKI Andrzej101--101VI5
7PIĘTKA Grzegorz-9615896VII4
8BANYŚ Adam-19-19VIII3
9IX2
10X1
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Lp.Nazwisko i imięKonkurencja Pistolet sportowy (Psp 20d)
Runda I – 8.05.2022Runda II - 3.07.2022Runda III - 23.10.2022Runda IV - 13.11.2022Suma 2 najlepszych wynikówMiejscePunkty za miejsce
1LUKS Henryk169174168180354I10
2TOMSIA Magdalena-168174155342II10
3SAJDAK Estera170164170169340III8
4PIECHOWICZ Krzysztof153162175164339IV7
5KUŹNIAK Tomasz165165169155334V6
6SZLĘZAK Marek-101138127265VII4
7TOMSIA Marcin123129129130259VI5
8POPOWSKI Paweł--87132219IX2
9KOLCZYK Marek--86126212X1
10JARNO Jerzy-9191VIII3
11MIREK Maciej-7777
12SAJDAK Artur48-48
13PIETRZYK Mieczysław29-29
14KUBIK Adam-88
15
16
17
18
19
20
21
22
Lp.Nazwisko i imięKonkurencja Karabin dowolny (Kdw 20L)
Runda I -22.05.2022Runda II – 10.07.2022Runda III- 11.09.2022Runda IV – 2.10.2022Suma 2 najlepszych wynikówMiejscePunkty za miejsce
1LUKS Henryk178178172175356I10
2BANYŚ Adam-168171178349II9
3TOMSIA Marcin166--171337III8
4JARNO Jerzy155164156169333IV7
5PIECHOWICZ Krzysztof-167144141311V6
6KUŹNIAK Tomasz-148162-310VI5
7PIETRZYK Mieczysław-9898123221VII4
8SAJDAK Artur92--100192VIII3
9STROJNY Marcin146---146IX2
10LENARD Kazimierz-136136X1
11TOMSIA Magdalena131---131
12ZAWISZ Wojciech130---130
13SZLĘZAK Marek-94--94
14JABŁOŃSKI Andrzej--63-63
15KOLCZYK Marek---3636
16
17
18
19
20
21
22
Lp.Nazwisko i imięKonkurencja Karabin centralnego zapłonu (Kcz 10 L)
Runda I -19.06.2022Runda II -24.07.2022Runda III – 9.10.2022Runda IV – 6.11.2022Suma 2 najlepszych wynikówMiejscePunkty za miejsce
1LUKS Henryk95899465189I10
2BANYŚ Adam70508894182II9
3TOMSIA Marcin9281-90182III8
4PIECHOWICZ Krzysztof8485-88173IV7
5TOMSIA Magdalena-73-84157V6
6KOLCZYK Marek--6857125VI5
7JARNO Jerzy-524698VII4
8SZLĘZAK Marek-81-81VIII3
9ŻUCHOWICZ Tadeusz-74-74IX2
10PIETRZYK Mieczysław0-224870X1
11KUŹNIAK Tomasz-68-68
12LUBAŚ Dariusz--6868
13SAJDAK Artur4444
14SKRZYNIARZ Leszek41--41
15PANEK Wiktor38--38
16KLUCZEWSKI Andrzej37--37
17JABŁOŃSKI Andrzej-23-23
18DĘBSKI Przemysław15--15
19
20
21
22
Lp.Nazwisko i imięKonkurencja Strzelba dynamiczna (Sdn 5)
Runda I -12.06.2022Runda II 17.07.2022Runda III – 27.11.2022Runda IVSuma 2 najlepszych wynikówMiejscePunkty za miejsce
1POPOWSKI Paweł1,0121,4681,3242,792I10
2LUKS Henryk1,1181,0080,7892,126II9
3SZLĘZAK Marek0,9250,959-1,884III8
4PIECHOWICZ Krzysztof1,2910,3230,0001,614IV7
5TOMSIA Marcin-1,1310,2801,411V6
6BANYŚ Adam0,6420,6200,6981,34VI5
7ŻUCHOWICZ Tadeusz0,925-0,925VII4
8KOLCZYK Marek--0,6830,683VIII3
9HABDAS Andrzej0,677-0,677IX2
10GWIZDAŁA Paweł0,649-0,649X1
11PIĘTKA Grzegorz0,637-0,637
12DĄBROWSKI Wojciech0,134-0,134
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22

Wróć