WYNIKI KLUBOWEJ LIGI STRZELECKIEJ KS ‘LOKUS’ w 2022 r.

Lp.Nazwisko i imięKonkurencja Pistolet dynamiczny (Pdn10)
Runda I -12.06.2022Runda II 17.07.2022Runda IIIRunda IVSuma 2 najlepszych wynikówMiejsePunkty za miejsce
1PIECHOWICZ Krzysztof4,7184,2969,014I10
2LUKS Henryk3,5384,8548,392II9
3PIĘTKA Grzegorz3,7182,5816,299III8
4JARNO Jerzy1,8481,9683,816IV7
5STROJNY Marcin3,741-3,741V6
6TOMSIA Marcin-3,5313,531VI5
7BANYŚ Adam2,1831,1213,304VII4
8SZLĘZAK Marek1,8831,3513,234VIII3
9JABŁOŃSKI Andrzej-1,7651,765IX2
10RZOŃCA Krzysztof1,743-1,743X1
11GWIZDAŁA Paweł1,332-1,332
12ŻUCHOWICZ Tadeusz0,406-0,406
13HABDAS Andrzej0,000-0,000
14DĄBROWSKI Wojciech0,000-0,000
15
Lp.Nazwisko i imięKonkurencja Pistolet centralnego zapłonu (Pcz 20d)
Runda I -29.06.2022Runda IIRunda IIIRunda IVSuma 2 najlepszych wynikówMiejscePunkty za miejsce
1LUKS Henryk176173349I10
2KUŹNIAK Tomas165141306II9
3SAJDAK Estera146136282III8
4PIECHOWICZ Krzysztof117138255IV7
5PRZEWOŹNIK Adam132-132V6
6JABŁOŃSKI Andrzej101-101VI5
7PIĘTKA Grzegorz-9696VII4
8BANYŚ Adam-1919VIII3
9IX2
10X1
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
Lp.Nazwisko i imięKonkurencja Pistolet sportowy (Psp 20d)
Runda I – 8.05.2022Runda II - 3.07.2022Runda IIIRunda IVSuma 2 najlepszych wynikówMiejscePunkty za miejsce
1LUKS Henryk169174343I10
2SAJDAK Estera170164334II9
3KUŹNIAK Tomasz165165330III8
4PIECHOWICZ Krzysztof153162315IV7
5TOMSIA Marcin123129252V6
6TOMSIA Magdalena-168168VI5
7SZLĘZAK Marek-101101VII4
8JARNO Jerzy-9191VIII3
9MIREK Maciej-7777IX2
10SAJDAK Artur48-48X1
11PIETRZYK Mieczysław29-29
12KUBIK Adam-88
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
Lp.Nazwisko i imięKonkurencja Karabin dowolny (Kdw 20L)
Runda I -22.05.2022Runda II – 10.07.2022Runda III- 11.09.2022Runda IV – 2.10.2022Suma 2 najlepszych wynikówMiejscePunkty za miejsce
1LUKS Henryk178178172175356I10
2BANYŚ Adam-168171178349II9
3TOMSIA Marcin166--171337III8
4JARNO Jerzy155164156169333IV7
5PIECHOWICZ Krzysztof-167144141311V6
6KUŹNIAK Tomasz-148162-310VI5
7PIETRZYK Mieczysław-9898123221VII4
8SAJDAK Artur92--100192VIII3
9STROJNY Marcin146---146IX2
10LENARD Kazimierz-136136X1
11TOMSIA Magdalena131---131
12ZAWISZ Wojciech130---130
13SZLĘZAK Marek-94--94
14JABŁOŃSKI Andrzej--63-63
15KOLCZYK Marek---3636
16
17
18
19
20
21
22
Lp.Nazwisko i imięKonkurencja Karabin centralnego zapłonu (Kcz 10 L)
Runda I -19.06.2022Runda II -24.07.2022Runda III – 9.10.2022Runda IVSuma 2 najlepszych wynikówMiejscePunkty za miejsce
1LUKS Henryk9589184I10
2TOMSIA Marcin9281173II9
3PIECHOWICZ Krzysztof8485169III8
4BANYŚ Adam7050120IV7
5SZLĘZAK Marek-8181V6
6ŻUCHOWICZ Tadeusz-7474VI5
7TOMSIA Magdalena-7373VII4
8KUŹNIAK Tomasz-6868VIII3
9JARNO Jerzy-5252IX2
10SKRZYNIARZ Leszek41-41X1
11PANEK Wiktor38-38
12KLUCZEWSKI Andrzej37-37
13JABŁOŃSKI Andrzej-2323
14DĘBSKI Przemysław15-15
15PIETRZYK Mieczysław0-0
160
170
180
19
20
21
22
Lp.Nazwisko i imięKonkurencja Strzelba dynamiczna (Sdn 5)
Runda I -12.06.2022Runda II 17.07.2022Runda IIIRunda IVSuma 2 najlepszych wynikówMiejscePunkty za miejsce
1POPOWSKI Paweł1,0121,4682,480I10
2LUKS Henryk1,1181,0082,126II9
3SZLĘZAK Marek0,9250,9591,884III8
4PIECHOWICZ Krzysztof1,2910,3231,614IV7
5BANYŚ Adam0,6420,6201,262V6
6TOMSIA Marcin-1,1311,131VI5
7ŻUCHOWICZ Tadeusz0,925-0,925VII4
8HABDAS Andrzej0,677-0,677VIII3
9GWIZDAŁA Paweł0,649-0,649IX2
10PIĘTKA Grzegorz0,637-0,637X1
11DĄBROWSKI Wojciech0,134-0,134
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22