WYNIKI KLUBOWEJ LIGI STRZELECKIEJ KS ‘LOKUS’ w 2021 r.

Lp.Nazwisko i imięKonkurencja Pistolet dynamiczny (Pdn10)
Runda IRunda IIRunda IIIRunda IVSuma 2 najlepszych wynikówMiejse
1BĄK Zdzisław
2DĘBSKI Przemysław
3DUDZIKOWSKI Tomasz
4GIRZYCKA Blanka
5GOLIK Jacek
6JABŁOŃSKI Andrzej
7JARNO Jerzy2,2312,473
8JURGA Bartosz
9JURGA Maciej
10KARCZEWSKI Zdzisław
11KONIECZNY Oskar
12KUBIK Adam
13KUBIK Piotr
14KUŹNIAK Tomasz2,8822,505
15LENARD Kazimierz
16LUBAŚ Dariusz
17LUKS Henryk
18MALETA Rafał
19MAŁYSZ Michał
20MAREK Janusz
21MIKORUK Paweł
22MIREK Maciej
23MOLIK Adrian
24PANEK Wiktor
25PIĄTEK Michał
26PIECHOWICZ Krzysztof2,1934,426
27PIETRZYK Mieczysław
28PRZETAKIEWICZ Grzegorz
29PRZEWOŹNIK Adam4,2444,708
30RATUSCHNY Konrad
31RATUSCHNY Michał
32RZOŃCA Krzysztof3,2623,640
33SADZAWICKI Adam
34SADZAWICKI Adam J
35SAJDAK Artur
36SAJDAK Estera
37SKRZYNIARZ Tomasz
38STROJNY Marcin
39TOMSIA Magdalena1,3642,1301,199
40TOMSIA Marcin2,7725,1234,092
41TOMSIA Michał
42WOSKOWICZ Dariusz
43ŻUCHOWICZ Tadeusz0,743
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
Lp.Nazwisko i imięKonkurencja Pistolet centralnego zapłonu (Pcz 20d)
Runda IRunda IIRunda IIIRunda IVSuma 2 najlepszych wynikówMiejsce
1BĄK Zdzisław126
2DĘBSKI Przemysław
3DUDZIKOWSKI Tomasz
4GIRZYCKA Blanka
5GOLIK Jacek
6JABŁOŃSKI Andrzej6748
7JARNO Jerzy
8JURGA Bartosz
9JURGA Maciej
10KARCZEWSKI Zdzisław
11KONIECZNY Oskar
12KUBIK Adam
13KUBIK Piotr
14KUŹNIAK Tomasz155
15LENARD Kazimierz49
16LUBAŚ Dariusz
17LUKS Henryk173186
18MALETA Rafał148
19MAŁYSZ Michał
20MAREK Janusz
21MIKORUK Paweł
22MIREK Maciej
23MOLIK Adrian
24PANEK Wiktor
25PIĄTEK Michał
26PIECHOWICZ Krzysztof127
27PIETRZYK Mieczysław
28PRZETAKIEWICZ Grzegorz
29PRZEWOŹNIK Adam109
30RATUSCHNY Konrad
31RATUSCHNY Michał
32RZOŃCA Krzysztof
33SADZAWICKI Adam10
34SADZAWICKI Adam J
35SAJDAK Artur9
36SAJDAK Estera
37SKRZYNIARZ Tomasz
38STROJNY Marcin
39TOMSIA Magdalena116
40TOMSIA Marcin67
41TOMSIA Michał
42WOSKOWICZ Dariusz11
43ŻUCHOWICZ Tadeusz151
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
Lp.Nazwisko i imięKonkurencja Pistolet sportowy (Psp 20d)
Runda IRunda IIRunda IIIRunda IVSuma 2 najlepszych wynikówMiejsce
1BĄK Zdzisław142
2DĘBSKI Przemysław
3DUDZIKOWSKI Tomasz
4GIRZYCKA Blanka
5GOLIK Jacek
6JABŁOŃSKI Andrzej
7JARNO Jerzy
8JURGA Bartosz
9JURGA Maciej
10KARCZEWSKI Zdzisław
11KONIECZNY Oskar
12KUBIK Adam
13KUBIK Piotr
14KUŹNIAK Tomasz
15LENARD Kazimierz82
16LUBAŚ Dariusz
17LUKS Henryk184180
18MALETA Rafał156
19MAŁYSZ Michał
20MAREK Janusz
21MIKORUK Paweł
22MIREK Maciej
23MOLIK Adrian
24PANEK Wiktor
25PIĄTEK Michał
26PIECHOWICZ Krzysztof
27PIETRZYK Mieczysław55
28PRZETAKIEWICZ Grzegorz
29PRZEWOŹNIK Adam
30RATUSCHNY Konrad
31RATUSCHNY Michał
32RZOŃCA Krzysztof
33SADZAWICKI Adam120
34SADZAWICKI Adam J
35SAJDAK Artur67
36SAJDAK Estera
37SKRZYNIARZ Tomasz
38STROJNY Marcin
39TOMSIA Magdalena
40TOMSIA Marcin
41TOMSIA Michał
42WOSKOWICZ Dariusz51
43ŻUCHOWICZ Tadeusz
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
Lp.Nazwisko i imięKonkurencja Karabin dowolny (Kdw 20L)
Runda IRunda IIRunda IIIRunda IVSuma 2 najlepszych wynikówMiejsce
1BĄK Zdzisław
2DĘBSKI Przemysław
3DUDZIKOWSKI Tomasz
4GIRZYCKA Blanka
5GOLIK Jacek71
6JABŁOŃSKI Andrzej
7JARNO Jerzy166
8JURGA Bartosz
9JURGA Maciej
10KARCZEWSKI Zdzisław143
11KONIECZNY Oskar
12KUBIK Adam
13KUBIK Piotr
14KUŹNIAK Tomasz
15LENARD Kazimierz
16LUBAŚ Dariusz
17LUKS Henryk181
18MALETA Rafał
19MAŁYSZ Michał
20MAREK Janusz
21MIKORUK Paweł
22MIREK Maciej
23MOLIK Adrian
24PANEK Wiktor
25PIĄTEK Michał
26PIECHOWICZ Krzysztof
27PIETRZYK Mieczysław120
28PRZETAKIEWICZ Grzegorz
29PRZEWOŹNIK Adam163
30RATUSCHNY Konrad158
31RATUSCHNY Michał171
32RZOŃCA Krzysztof119
33SADZAWICKI Adam
34SADZAWICKI Adam J
35SAJDAK Artur
36SAJDAK Estera
37SKRZYNIARZ Tomasz
38STROJNY Marcin
39TOMSIA Magdalena
40TOMSIA Marcin136
41TOMSIA Michał
42WOSKOWICZ Dariusz
43ŻUCHOWICZ Tadeusz
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
Lp.Nazwisko i imięKonkurencja Karabin centralnego zaapłonu (Kcz 20L)
Runda IRunda IIRunda IIIRunda IVSuma 2 najlepszych wynikówMiejsce
1BĄK Zdzisław
2DĘBSKI Przemysław
3DUDZIKOWSKI Tomasz
4GIRZYCKA Blanka
5GOLIK Jacek
6JABŁOŃSKI Andrzej
7JARNO Jerzy
8JURGA Bartosz
9JURGA Maciej
10KARCZEWSKI Zdzisław
11KONIECZNY Oskar
12KUBIK Adam
13KUBIK Piotr
14KUŹNIAK Tomasz
15LENARD Kazimierz
16LUBAŚ Dariusz
17LUKS Henryk
18MALETA Rafał
19MAŁYSZ Michał
20MAREK Janusz
21MIKORUK Paweł
22MIREK Maciej
23MOLIK Adrian
24PANEK Wiktor
25PIĄTEK Michał
26PIECHOWICZ Krzysztof
27PIETRZYK Mieczysław
28PRZETAKIEWICZ Grzegorz
29PRZEWOŹNIK Adam
30RATUSCHNY Konrad
31RATUSCHNY Michał
32RZOŃCA Krzysztof
33SADZAWICKI Adam
34SADZAWICKI Adam J
35SAJDAK Artur
36SAJDAK Estera
37SKRZYNIARZ Tomasz
38STROJNY Marcin
39TOMSIA Magdalena
40TOMSIA Marcin
41TOMSIA Michał
42WOSKOWICZ Dariusz
43ŻUCHOWICZ Tadeusz
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55